top of page

Via Ferraty w Dolomitach Brenty

Zaktualizowano: 28 maj


via ferraty w Dolomitach Brenty
Fot. Bart Bazior

Już po raz kolejny - we współpracy z BluEmu - zapraszamy Was na kilkudniową, podniebną przygodę na najdłuższej, graniowej via ferracie Dolomitów. Niezapomniana przygoda w samym sercu Dolomitów Brenty, pośród strzelistych turni i pionowych ścian, w surrealistycznej scenerii rodem z Księżyca. Noclegi w klimatycznych, wysokogórskich schroniskach, położonych powyżej 2500 m n.p.m., z których widok na wschody i zachody słońca nie ma sobie równych.


Jeśli chcesz poznać jedne z najpiękniejszych gór w Europie i przeżyć prawdziwą, górską przygodę pokonując ubezpieczone, powietrzne percie Dolomitów - w towarzystwie ludzi, którzy spędzili w Dolomitach lata i znają je jak własną kieszeń - ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie. Nie musisz się martwić brakiem znajomości języka włoskiego, ani tym, że większość mieszkańców Włoch nie mówi po angielsku. Zarówno kwestie organizacyjne, jak i komunikacyjne, są po naszej stronie.

Jak to wygląda?


Możesz przylecieć samolotem do Bergamo bądź Werony, albo też przyjechać FlixBusem do Trydentu. W razie konieczności zapewniamy transport z lotniska.


Pierwszego dnia po przyjeździe grupa zostaje zabrana na jedną z via ferrat w Dolinie Sarca, w celu przeszkolenia z zasad bezpiecznego poruszania się po ubezpieczonych drogach typu via ferrata . Kolejnego dnia grupa rusza w góry, by przez kolejnych pięć dni realizować ferratowy program w Dolomitach Brenty. Po zejściu z gór wspólna kolacja i nocleg w dolinie, a dnia następnego powrót do Polski.


Co jest zawarte w cenie?

 • opiekę 1 lidera BluEmu na 4 osoby;

 • 3 noclegi w okolicach Arco

 • 4 noclegi w schroniskach górskich na wysokości ok. 2500m n.p.m.;

 • wyżywienie – śniadania i obiadokolacje – w schroniskach

 • lokalne przejazdy w trakcie trwania wyjazdu

 • przejazd kolejką wysokogórską z miejscowości Madonna di Campiglio na Passo Groste 2442m n.p.m.

 • możliwość skorzystania z doradztwa przy zakupie biletu lotniczego lub biletów na inne środki transportu na miejsce spotkania grupy i z powrotem

 • możliwość skorzystania z doradztwa przy zaopatrywaniu się w wymieniony na liście sprzęt

 • możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie przygotowań kondycyjnych i technicznych do wyjazdu


Czego cena nie obejmuje?

 • dojazdu do Arco i z powrotem;

 • dodatkowych, nie ujętych w programie posiłków, napojów, atrakcji i wycieczek fakultatywnych

Terminy: 24-31.sierpnia 2024

Koszt: 1100€

Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu w innym terminie, dla grupy min. 3 osób.


Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem lub masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz dostępny pod poniższym linkiem, a skontaktuję się z Tobą:

690 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page