top of page

Wspinaczkowy tydzień w Arco

Zaktualizowano: 30 styWspinaczkowy tydzień w kameralnej, 4-osobowej grupie, w słonecznych Włoszech, z lokalsami mieszkającymi w dolinie od przeszło sześciu lat i znającymi jej zakamarki. Wyjazd dedykowany jest tym, którzy chcą nawspinać się ile tylko dusza zapragnie i na ile skóra pozwoli, wspinając się w najlepszej jakości wapieniu, na światowej klasy drogach wspinaczkowych, których jest w dolinie rzeki Sarca bez liku, nie martwiąc się o bagaż ze sprzętem wspinaczkowym, transport i logistykę. Co więcej, jeśli chcesz odbyć kurs wspinaczki skalnej po drogach ubezpieczonych bądź potrzebujesz powtórki z kursu, jest to oczywiście do zrobienia i... bez żadnych dodatkowych opłat.

Poza wspinaniem, w celu przyspieszenia regeneracji, poprawy mobilności oraz aktywnego odpoczynku, uczestnicy będą mogli skorzystać z dwóch - trwających jedną godzinę każda - sesji spokojnej i regenerującej jogi, które odbędą się w plenerze, nad którymś z polodowcowych jezior, których w Dolinie Sarca nie brakuje. Jeśli grupa zamiast zajęć jogi zapragnie wybrać się na jedną z fantastycznych via ferrat w rejonie jeziora Garda, wyjście takie odbędzie się podczas dnia restowego.


Wyjazd przemyślany jest dla małej grupy osób, które chcą usamodzielnić się wspinaczkowo, nabrać pewności siebie i zaufania do swoich możliwości wspinaczkowych, poznać ciekawe wspinaczkowe lokalizacje, ludzi o podobnych zainteresowaniach i przede wszystkim spędzić przyjemnie, bezpiecznie i aktywnie czas.


Odwiedzając Włochy po prostu nie można zapomnieć o doskonałej włoskiej kuchni, lokalnych winach, z których słynie region, a także jedynych w swym rodzaju lodach pistacjowych.

Tak oto, po krótce, przedstawia się klimat położonej na południowym krańcu włoskiego regionu Trentino mekki wspinaczkowej, jaką jest Arco.


Co jest wliczone w cenę?

  • 7 noclegów w pięknie położonym apartamencie w Arco, z kompletnie wyposażoną kuchnią, pralką (nie potrzebujesz całej walizki ciuchów), wi-fi

  • Sprzęt wspinaczkowy (lina i komplet ekspresów)

  • Opieka instruktora wspinaczki skalnej i ewentualny kurs wspinaczki skalnej po drogach ubezpieczonych bądź powtórka z kursu

  • Dobór rejonów wspinaczkowych pod kątem dróg odpowiednich do poziomu wspinaczkowego grupy

  • 2 x jednogodzinne zajęcia jogi dla wspinaczy lub jedno wyjście na via ferratę w rejonie jeziora Garda

  • Lokalne przejazdy w różne rejony wspinaczkowe w dolinie i poza niąCo nie jest wliczone w cenę?

  • Bilety lotnicze

  • Wyżywienie

  • Indywidualne ubezpieczenie NNW obejmujące wspinaczkę skalną

  • Transfer z i do lotniska (istnieje możliwość zorganizowania za dodatkową opłatą transportu dla grupy z/do lotniska w Weronie bądź Bergamo)


Termin: 25.05-1.06.2024 oraz 7-14.09.2024

Ilość miejsc: 4 (wyjazd odbędzie się dla min.3 uczestników)

Koszt: 850 euro/osoba

1240 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page