top of page

Flow & Yin Joga w Beskidzie Małym

Zaktualizowano: 16 maj


Joga w Beskidach
Vinyasa Flow w Beskidzie Małym, fot. Bart Bazior

Zapraszam Cię serdecznie na jesienne spotkanie z jogą Vinyasa Flow i Yin, podczas weekendowych warsztatów w Beskidzie Małym. Czas ten pozwoli Ci odzyskać energię i zregenerować ciało. Energetyzująca, dynamiczna joga Flow podziała na Twoje ciało niczym sauna, rozgrzewając je i oczyszczając. Delikatna, spokojna praktyka jogi Yin zadziała wyciszająco na układ nerwowy, przez co wytworzy przestrzeń pozwalającą na wyciszenie umysłu i głęboką regenerację ciała. Efekt rozluźnienia, spokoju i powrotu do równowagi psychofizycznej zostanie dodatkowo uzyskany dzięki godzinnej praktyce Joga Nidry (No Sleep Deep Rest).

Praktyka jogi w stylu Vinyasa Flow i Yin pozwoli Ci odzyskać balans między aktywnością a pasywnością, między tym, co zewnętrzne a tym, co wewnętrzne. Dodatkowo, blok jogi warsztatowej da Ci doskonałą możliwość dokładnego przyjrzenia się pracy wykonywanej w poszczególnych asanach - zarówno tej, która zachodzi na poziomie zewnętrznym, jak i tej, która odbywa się na wewnętrznym, niewidocznym z zewnątrz poziomie. Pozwoli Ci na pogłębienie świadomości ciała i poprawne, bezpieczne dla niego wykonywanie asan. A wszystko to odbywać się będzie w prostej, przytulnej przestrzeni ośrodka Dom Przebudzeń, położonego w malowniczym otoczeniu Beskidu Małego. W miejscu, w którym cisza i otoczenie przyrodą dodatkowo sprzyjają spojrzeniu w swoje wnętrze i usłyszeniu tego, co ma Ci ono do powiedzenia.


Zajęcia dedykowane są zarówno tym osobom, które już od dłuższego czasu praktykują jogę, jak i wszystkim tym, którzy stawiają w niej swoje pierwsze kroki.


Jak to wygląda?

W piątkowe popołudnie spotykamy się w ośrodku Dom Przebudzeń w Porąbce. W trakcie wspólnej kolacji mamy czas na poznanie się i rozmowy. W sobotę rano, po lekkim posiłku, rozpoczynamy dwugodzinną, energetyczną praktykę jogi Vinyasa Flow. Zajęcia odbywają się w komfortowej, przestrzennej i jasnej sali stworzonej z myślą o praktyce jogi. Uczestnicy mają dostęp do wszystkich potrzebnych pomocy jogowych. Po porannych zajęciach możemy zasiąść do wegetariańskiego śniadania - uwzględniającego lokalne, regionalne produkty - serwowanego w postaci bufetu. Do czasu kolejnych, popołudniowych zajęć, mamy czas wolny. Wczesnym popołudniem zaczynamy kolejne zajęcia - dwugodzinną jogę warsztatową. Po warsztatach czeka na nas obiado-kolacja. Wieczór natomiast zakończymy godzinnym, harmonizujące i relaksującym koncertem mis kryształowych.


Joga i relaks w Beskidach
Koncert mis tybetańskich i kryształowych, fot. Bart Bazior

W niedzielę rano, po lekkim posiłku, rozpoczynamy dwugodzinną, działającą regenerująco praktykę jogi Yin. Po niej czeka nas wspólne śniadanie. Osoby chętne (i wcześniej zapisane) mogą skorzystać z oferty masaży: masaż dźwiękiem oraz masaż twarzy Kobido. O godzinie 12:00 rozpoczynamy godzinną praktykę niesamowicie relaksującej Joga Nidry, po której spotykamy się na obiedzie. O godzinie 14:00 kończymy nasze spotkanie i zrelaksowani, odprężeni, z uśmiechem na twarzach wracamy do domów :)Jak wygląda kwestia posiłków?


Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie: dwa maleńkie śniadania przed poranną praktyką jogi (owoce, herbata owocowa z miodem, kawa), dwa śniadania w postaci bufetu oraz dwa desery w postaci domowego ciasta, dostęp do gorącej kawy i herbaty przez cały dzień (nie tylko w czasie serwowania posiłków), oraz kolacja (w piątek), obiado-kolacja (w sobotę) i obiad (w niedzielę) z wieloma daniami do wyboru. Wszystkie serwowane posiłki są daniami kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.Co jest zawarte w cenie?


  • dwa noclegi w ośrodku w pokojach dwu- i trzy- i czteroosobowych z łazienkami

  • pełne wyżywienie: dwa małe posiłki przed zajęciami, dwa śniadania oraz kolacja, obiad i obiado-kolacje; dodatkowo uczestnicy mają zapewniony nieprzerwany dostęp do gorącej kawy i herbaty poza czasem posiłków

  • godzinny koncert mis kryształowych

  • 6 godzin zegarowych praktyki jogi w trzech blokach tematycznych

  • godzinna Joga Nidra (No Sleep Deep Rest)

  • dostęp do akcesoriów jogowych: kostek, poduszek do jogi i kocy


Terminy: 27-29.10.2023

Koszt uczestnictwa: przy rezerwacji miejsca do 1.czerwaca 2023 - 1150 zł [w pokoju trzy- i czteroosobowym], 1200 zł [w pokoju dwuosobowym]; przy rezerwacji miejsca po 1.czerwca 2023 - 1250 zł [w pokoju trzy- i czteroosobowym] i 1300 zł [w pokoju dwuosobowym]

*Warsztat odbędzie się przy minimalnej liczbie 14 uczestników.

Rezerwacja:


O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed wyjazdem. Po tym terminie jest zwracany tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.


Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem lub masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz dostępny pod poniższym linkiem, a skontaktuję się z Tobą:


FORMULARZ KONTAKTOWY

2043 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page