top of page

Jesienna Joga w Mandali & Warsztat Arteterapeutyczny

Zaktualizowano: 22 lut
W tym roku jesienią zapraszam Cię serdecznie do położonej na stoku Leskowca w Beskidzie Małym magicznej Mandali. Będzie tam czekała na Ciebie moc jogi oraz - dla osób chętnych - Arteterapeutyczny Warsztat pt. "Oswajanie złości", który poprowadzi arteterapetutka i pracująca w nurcie behawioralno-poznawczym psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym - Ludmiła Gałkiewicz. Warsztat arteterapeutyczny będzie miał na celu pracę skoncentrowaną na rozpoznawaniu emocji jaką jest złość i jej symbolicznej transformacji. Zostanie on podzielony na etapy, podczas których emocja, jaką jest złość, zostanie zdefiniowana, zmaterializowana w glinie i poddana refleksji nad powstałą jej formą, by w ostatnim etapie stworzyć akceptowalną formę złości.

Warsztatowy weekend będzie wyjątkowy w swej formule, ponieważ jeden blok jogowy poświęcimy w całości przyjrzeniu się miejscom w ciele, w których manifestuje się emocja złość. Blok ten będzie komplementarny z warsztatem arteterapeutycznym i poświęcony pracy z lokalizacją złości w ciele. Zajmiemy się technikami uświadamiania sobie tejże emocji oraz przepuszczania jej przez ciało i neutralizowania, przy pomocy narzędzia, jakim jest oddech. Pozostałe dwa bloki jogowe przeznaczone będą na połączoną z medytacją praktykę jogi Yin oraz energetyzującą jogę Flow w połączeniu z asanami odwróconymi.

Warsztatowy weekend w Mandali pozwoli Ci przyjrzeć się z bliska emocji jaką jest złość, nauczyć się rozpoznawania jej i lokalizowania w ciele oraz transformacji w akceptowalną dla Ciebie formę. Dostarczy Ci narzędzi pozwalających na samodzielne opracowywanie i przekształcanie pojawiającej się w różnych sytuacjach życiowych złości oraz radzenie sobie z neutralizowaniem jej silnego ładunku emocjonalnego poprzez dostępny nam zawsze i wszędzie oddech.

Warsztat, odbywający się w cudownie położonym i klimatycznym ośrodku Mandala, w bliskości przyrody i ciszy górskiej okolicy umożliwi Ci odzyskanie energii i jednocześnie wyciszenie się, a także pozwoli zregenerować i lepiej zrozumieć własne ciało.


Zajęcia dedykowane są zarówno tym osobom, które już od dłuższego czasu praktykują jogę, jak i wszystkim tym, którzy stawiają w niej swoje pierwsze kroki. Bo joga jest dla każdego!Jak to wygląda?

W piątkowe popołudnie spotykamy się w ośrodku Mandala koło Targoszowa. W trakcie wspólnej kolacji mamy czas na poznanie się i rozmowy.

W sobotę rano rozpoczynamy dwugodzinną, energetyczną praktykę jogi Flow, połączoną z asanami odwróconymi. Zajęcia odbywają się w drewnianej, przestrzennej i jasnej sali, z której wielkich, przeszklonych okien rozpościera się widok na Babią Górę. Uczestnicy mają zapewniony dostęp do wszystkich potrzebnych pomocy jogowych. Po wegetariańskim śniadani rozpocznie się 4-godzinny Warsztat Arteterapeutyczny: Oswajanie Złości (dla chętnych). Będzie też czas na wycieczkę na szczyt Leskowca. Po południu rozpoczniemy drugi blok jogowy - poświęcony pracy ze złością. Dzień zakończymy obiado-kolacją i wspólnym czasem przy ogniu w kominku.


Niedzielny poranek rozpoczniemy dwugodzinną, regenerująco praktykę jogi Yin, połączoną z medytacją. Po niej udamy się na wspólne śniadanie i spacery po okolicy bądź wygrzewanie się w październikowym słońcu na wielkim tarasie z widokiem na góry. Po południu przyjdzie czas na pożegnanie i powrót do domów.Jak wygląda kwestia posiłków?


Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie: dwa śniadania w postaci bufetu dostęp do gorącej kawy i herbaty przez cały dzień (nie tylko w czasie serwowania posiłków), oraz dwie obfite obiado-kolacje (w piątek i w sobotę). Wszystkie serwowane posiłki są daniami kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.Co jest zawarte w cenie?


  • dwa noclegi w ośrodku w pokojach dwu- , trzy- , cztero- i więcejosobowych

  • pełne wyżywienie dwa śniadania oraz dwie obiado-kolacje; dodatkowo uczestnicy mają zapewniony nieprzerwany dostęp do gorącej kawy i herbaty poza czasem wydawania posiłków

  • seans w saunie

  • 6 godzin zegarowych praktyki jogi w trzech blokach tematycznych

  • dostęp do akcesoriów jogowych: kostek, pasków i kocy

  • Warsztat Arteterapeutyczny: Oswajanie Złości jest dodatkowo płatny


Terminy: 18-20.10.2024

Koszt uczestnictwa: przy rezerwacji miejsca do 1.kwietnia 2024 - 1050 zł [w pokoju trzy- , cztero- i wiecejosobowym], 1100 zł [w pokoju dwuosobowym]; przy rezerwacji miejsca po 1.kwietnia 2024 - 1100 zł [w pokoju trzy- i cztero- i więcejosobowym] i 1150 zł [w pokoju dwuosobowym]


Koszt Warsztatu Arteterapeutycznego: Oswajanie Złości (4 godziny) - 300 zł (ilość miejsc jest ograniczona)

* Warsztaty odbędą się przy minimalnej liczbie 15 uczestników.

Rezerwacja:


O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 45 dni przed wyjazdem. Po tym terminie jest zwracany tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem lub masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz dostępny pod poniższym linkiem, a skontaktuję się z Tobą:


2805 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page