Zimowe Warsztaty Jogi w Beskidzie Śląskim

Zaktualizowano: 24 maj


Tym razem zimą spotykamy się w ośrodku w Beskidach, aby spędzić weekend na intensywnej praktyce jogi. Zajęcia odbywają się rano i wieczorem. Hatha i Vinyasa joga są dominującymi nurtami, w myśl których prowadzone są zajęcia. Warsztatowe podejście do praktyki pozwala zrozumieć i pogłębić pracę w poszczególnych asanach (pozycjach jogi). Praktyka w rytm własnego oddechu i we własnym, indywidualnym tempie, pozwala wejść łagodnie w świat jogi i poczuć własne ciało. Medytacja poprzedzająca praktykę asan wycisza umysł i przenosi nas w tu i teraz, natomiast relaksacja po praktyce przynosi głębokie odprężenie, rozluźnienie i relaks. Efekt jest taki, że zaczynasz odczuwać luz i przestrzeń w swoim ciele. Opadają stresy emocjonalne i wszelkiego rodzaju napięcia kumulujące się w mięśniach. Nie ma gonitwy myśli, a Ty czujesz się jak nowo narodzony.

Jak to wygląda? W piątek po południu spotykamy się w ośrodku Etno Chata Topolej w Goleszowie. Mamy czas na wspólną kolację, poznanie się, rozmowy. Osoby chętne mogą skorzystać z oferty masaży dostępnej w ośrodku. W sobotę rano, po lekkim owocowym posiłku, o 7:30 zaczynamy 2-godzinne zajęcia medytacji i jogi. Po zajęciach mamy czas na wspólne śniadanie. Kolejne 2-godzinne zajęcia jogi rozpoczynamy po południu, o godzinie 15:30. W międzyczasie mamy czas wolny, który można wykorzystać na pieszą wycieczkę na Małą i Wielką Czantorię, bądź spędzić go w saunie czy na masażach w SPA. Po popołudniowej jodze czeka na nas obiado-kolacja i wspólny czas.W niedzielę, tak jak dnia poprzedniego, zaczynamy od lekkiego, niewielkiego posiłku. O 7:30 rozpoczynają się kolejne 2-godzinne zajęcia jogi i medytacji. Po zajęciach mamy wspólne śniadanie, a po nim czas wolny na to, na co każdy ma ochotę. Po południu kończymy nasz wspólny weekend. Jak wygląda sprawa posiłków?

Ośrodek zapewnia nam: kolację w piątek, niewielkie, owocowe posiłki wraz z ziołowym naparem z lokalnym miodem w sobotę oraz w niedziele przed praktyka jogi, dwa śniadania w postaci bufetu z wieloma daniami do wyboru, oraz obiado-kolację w sobotę wieczorem (również w postaci bufetu). Wszystkie posiłki są daniami kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Istnieje możliwość przygotowania dań bezglutenowych i niezawierających laktozy (na indywidualne życzenie).

Co jest zawarte w cenie?

  • dwa noclegi w ośrodku, w 2, 3 bądź 4-osobowych pokojach z łazienkami

  • jedna kolacja, jedna obiado-kolacja, dwa owocowe posiłki przed jogą oraz dwa śniadania (wszystko w postaci bufetu)

  • 3 x 2-godzinne zajęcia jogi i medytacji


Czego cena nie zawiera?

  • ewentualnych dodatkowych posiłków

  • masaży i zabiegów SPA

  • dojazdu na warsztaty

Termin: 14-16.stycznia2022

Koszt uczestnictwa: 700 zł przy rezerwacji miejsca przed 15.listopada, po tym terminie 800 zł


Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem lub masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz dostępny pod poniższym linkiem, a skontaktuję się z Tobą:


FORMULARZ KONTAKTOWY1456 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie