Warsztaty jogi w Beskidach

Aktualizacja: 18 lis 2019


W tym roku jesienią po raz kolejny odbyły się prowadzone przeze mnie warsztaty jogi w Beskidach. Tym razem praktykowaliśmy wspólnie jogę w Beskidzie Śląskim, a nie jak dotychczas w Beskidzie Małym. Nowe miejsce i świetna grupa uczyniły z tych warsztatów wydarzenie, które długo będziemy miło wspominać.

Było mi bardzo miło móc praktykować jogę z Wami wszystkimi: zarówno z tymi, z którymi spotykam się na moich warsztatach już od kilku lat, jak i z tymi, którzy po raz pierwszy ćwiczyli razem z nami. Wspaniale było widzieć Wasz entuzjazm i uśmiechy na twarzach po zajęciach (ale i w trakcie również!). 😊Wielkie podziękowania za świetne zdjęcia z warsztatów dla mojego najlepszego fotografa - Barta.


Dziękuję również za gościnę ośrodkowi Etno Chata Topolej, który rozpieszczał nas pysznymi posiłkami i relaksującymi masażami. Oraz moim niezawodnym firmom partnerskim, które podarowały piękne niespodzianki do rozlosowania dla uczestniczek warsztatów: Second You, Pika, Joy In Me.


Kolejne warsztaty w Beskidach już wiosną! Do zobaczenia. 🙂130 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Core i joga

O Mnie

Nazywam się Marta Sokołowska i kocham miejsca otoczone górami, przestrzenią i naturą. Tam czuję się najlepiej. Od przeszło trzech lat mieszkam w najpiękniejszym dla mnie miejscu na świecie, niedaleko Arco we Włoszech, w pobliżu Dolomitów, w których od dekady wspinam się każdego lata. Tutaj mogę skakać z klifów, latać w wingsuicie, wspinać się i praktykować jogę.
 

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wspinaniem, wyjazdami z jogą, masz jakieś pytanie bądź po prostu chcesz spotkać się na kawę - nie wahaj się wysłać mi maila.

                             💜
                       
kontakt