top of page

Joga na Sycylii

Zaktualizowano: 25 paź 2021


Joga na Sycylii


Tygodniowy wyjazd do San Vito Lo Capo w północno-zachodniej części Sycylii, z codzienną praktyką jogi. Jesień to idealna pora pod względem pogody i przyjemnych temperatur, które pozwalają na praktykę jogi w plenerze, a także na uprawianie innych outdoor'owych aktywności. Woda w morzu jest wciąż ciepła po upalnym lecie. Wczesnojesiennym, sycylijska aura sprzyja doenergetyzowaniu ciała przez zimą i wyciszeniu umysłu. Jeśli chcesz codziennie ćwiczyć jogę w śródziemnomorskiej scenerii ( Hatha Yoga oraz Vinyasa Yoga - obie zarówno dla osób początkujących, jak i zaznajomionych z jogą), odpocząć i jednocześnie nabrać energii, poznać ludzi, którzy lubią podróże i outdoor oraz praktykują jogę - ten wyjazd jest dla Ciebie!


Jak to wygląda?

Spotykamy się na lotnisku w Palermo na Sycylii w sobotę, skąd wszyscy razem jedziemy do ośrodka, w którym będziemy mieszkać przez najbliższy tydzień (45 minut jazdy samochodem z lotniska). Po przyjeździe meldujemy się w naszych 4-osobowych domkach oddalonych o 20 metrów od plaży. Mamy czas, aby poznać się wzajemnie, spędzić razem wieczór przy ugotowanej wspólnie kolacji i omówić wszystkie sprawy organizacyjne. Następny dzień rozpoczynamy poranną sesją medytacji i jogi na plaży (w niedzielę, poniedziałek i wtorek o godzinie 8:00-10:30). W pozostałe dni (środa, czwartek, piątek) ćwiczymy jogę po południu, tuż przed zachodem słońca, o godzinie 17:00-19:30. Taki rozkład zajęć pozwala na korzystanie ze wszystkich możliwych aktywności, które oferuje wyspa: wspinaczki skalnej na nadmorskich klifach, kąpieli morskich, żeglowania, wycieczek rowerowych.


Co jeszcze? Poza wspólną praktyką jogi odwiedzimy historyczne miasto Erice, usytuowanego na szczycie wzgórza wyrastającego wprost z morza; wybierzemy się na pieszą wycieczkę na szczyt Monte Cofano - góry o kształcie piramidy; odwiedzimy rezerwat przyrody Reserva Naturale della Zingaro. Ponadto, mamy nieograniczony dostęp do prywatnej plaży, basenu i kortu tenisowego na terenie ośrodka. Wszyscy uczestnicy otrzymają zdjęcia - zrobione przez profesjonalnego fotografa.


joga i wspinanie na Sycylii

Jak wygląda sprawa posiłków? Każdy domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Posiłki można przygotowywać indywidualnie, bądź gotować wspólnie ze współlokatorami. Na terenie ośrodka znajduje się mały sklep, restauracja serwująca lokalne dania (czynna codziennie) oraz pizzeria (czynna raz w tygodniu). W centrum San Vito jest wiele restauracji i knajpek, a także kilka marketów, w których można zakupić lokalne produkty.


Co jest zawarte w cenie?

  • 6 x 2-godzinne sesje jogi i medytacji

  • zakwaterowanie w 4-osobowych domkach w nadmorskim ośrodku, prywatna plaża, basen kort tenisowy i wi-fi

  • atrakcje turystyczne: zwiedzanie - Erice, rezerwat Reserva Naturale della Zingaro, wycieczka piesza na Monte Cofano

  • ubezpieczenie

  • pomoc w sprawach organizacyjnych typu zakup biletów lotniczych oraz wynajem auta

Czego cena nie zawiera?

  • kosztów biletów lotniczych

  • kosztów wynajmu auta

  • wyżywienia

  • dodatkowych aktywności (nie uwzględnionych w programie)


Termin: 25.09-2.10.2021 Ilość miejsc:12 Cena: 499 euro


Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem lub masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz dostępny pod poniższym linkiem a skontaktuje się z Tobą:


FORMULARZ KONTAKTOWY


918 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page