Jesienna Flow Joga w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Zaktualizowano: 24 maj


joga z Martą Sokołowską

Wraz z położonym w malowniczej scenerii Kazimierskiego Parku Krajobrazowego Ośrodkiem Siódmy Las, zapraszamy Was na wczesnojesienne, weekendowe Warsztaty Flow Jogi (Vinyasa). Siódmy Las jest miejscem magicznym. „Wokoło lasy, wąwozy, szachownice pól, a w powietrzu aromaty dzikich ziół. Z zachwytu nad tym zakątkiem Lubelszczyzny powstał koncept miejsca, w którym połączono piękno przyrody i siłę natury z tradycyjną architekturą domów i wnętrz, zdrową żywnością i pożytecznym spędzeniem czasu. Wszystko dla zregenerowania sił, odpoczynku, wyciszenia, nabrania pozytywnej energii.

Siódmy las... to mały świat, gdzie z jednych okien widać wzgórza pokryte dzikimi uroczyskami, wspaniałą florę i faunę ugorów, daleką perspektywę okrytą błękitną mgiełką, a z innych okien - szyszki świerkowe, drżące listki grabów, kwitnące gałęzie wiśni, pachnącą sosnę.

Tutaj nie ma telewizorów. Jest za to prawdziwa ciemność nocy i rozgwieżdżone niebo.

W Siódmym Lesie... śpisz w białej pościeli wykończonej ręczną koronką, budzi Cię świergot ptaków. Śniadanie na oszklonej werandzie: ciepłe, drożdżowe bułeczki prosto z pieca, domowe konfitury, kawa ze śmietanką, do herbaty wonny sok malinowy.”

W takim miejscu i klimacie praktyka jogi nabiera innego wymiaru.Zajęcia dedykowane są zarówno tym osobom, które już od dłuższego czasu praktykują jogę, jak i wszystkim tym, którzy stawiają w niej swoje pierwsze kroki.Jak to wygląda?


W piątkowe popołudnie spotykamy się w Ośrodku Siódmy Las w Wąwolnicy koło Kazimierza Dolnego. W trakcie wspólnej kolacji mamy czas na poznanie się i rozmowy. W sobotę rano rozpoczynamy dwugodzinną, energetyczną praktykę jogi Vinyasa Flow. Zajęcia odbywają się w komfortowej, przestrzennej i stylowej sali stworzonej z myśląo praktyce jogi. Po porannych zajęciach czeka na nas śniadanie przygotowane z lokalnych produktów. Do czasu obiadu mamy czas wolny na spacery i wycieczki po okolicy. Po obiedzie, wczesnym popołudniem zaczynamy kolejne zajęcia - dwugodzinną jogę warsztatową. Po warsztatach zasiądziemy do wspólnej kolacji.


Niedzielę rozpoczynamy dwugodzinną jogą warsztatową. Po niej czeka nas wspólne śniadanie, a po nim spacery po lesie i relaksujące masaże dla chętnych. Nasze spotkanie kończymy wspólnym obiadem o godzinie 14:00, po czym zrelaksowani, odprężeni i z uśmiechem na ustach wracamy do domów :)Jak wygląda kwestia posiłków?


Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie: dwa śniadania, dwa obiady z deserem i dwie kolacje. Wszystkie serwowane posiłki są lokalnymi daniami kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.Co jest zawarte w cenie?


  • dwa noclegi w ośrodku w pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienkami

  • pełne wyżywienie: dwa śniadania, dwa obiady z deserem oraz dwie kolacje

  • 6 godzin zegarowych praktyki jogi w trzech blokach tematycznych


Termin: 30.września-2.października 2022

Koszt uczestnictwa: 950 zł - przy rezerwacji miejsca do 1.06.2022, 1000 zł - przy rezerwacji miejsca po 1.06.2022
Rezerwacja:

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed wyjazdem. Po tym terminie jest zwracany tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.


Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem lub masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz dostępny pod poniższym linkiem, a skontaktuję się z Tobą:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

729 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie